W ROSA3D wiemy, jak ważne jest wspieranie młodych talentów i innowacyjnych projektów. Staramy się angażować w inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju młodzieży oraz otaczającego nas świata.  Z dumą prezentujemy projekty wspierane przez ROSA3D.

2022

Złoty Sponsor PWR Racing Team z  Politechniki Wrocławskiej

Byliśmy Złotym Sponsorem Zespołu PWR Racing Team Politechniki Wrocławskiej przy budowie ich elektrycznego bolidu RT12e. Do jego budowy wykorzystano filamenty ROSA3D. Moduły akumulatora wykonano z niepalnego ABS V0 FR, a klosze lamp z PET-G Standard. Serdecznie gratulujemy zespołowi PWR Racing Team dotychczasowych sukcesów i życzymy kolejnych.
,,Filamenty otrzymane od firmy Rosa3D pozwoliły nam na wykonanie wielu skomplikowanych części w zgodzie z normami występującymi w motorsporcie. Wytrzymałość filamentu PA12+CF15 sprostała trudnym wymaganiom konstrukcyjnym, a niepalność specjalistycznego filamentu ABS FR zapewniła odpowiedni poziom bezpieczeństwa naszej baterii.”
Zespół PWR Racing Team Politechniki Wrocławskiej

Klub Sportowy SASKA Warszawa

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć dziewczęcą drużynę siatkarską Klubu Sportowego SASKA Warszawa poprzez ufundowanie koszulek . Jesteśmy dumni, że nasza firma mogła przyczynić się do promowania sportu i aktywności fizycznej wśród młodzieży. Wierzymy, że zespół w nowych koszulkach będzie jeszcze bardziej zmotywowany do osiągania wspaniałych wyników. Życzymy drużynie powodzenia i sukcesów. Jesteśmy zaszczyceni z faktu, że tak utalentowani młodzi sportowcy noszą logo ROSA3D na swoich strojach.

PWr Solar Boat Team

Z wielkim entuzjazmem wspieraliśmy innowacyjny projekt PWr Solar Boat Team. Nasze wysokiej jakości filamenty były kluczowym elementem w procesie tworzenia formy do laminowania, co zaowocowało stworzeniem pływaków dla solarnej łodzi. Ta współpraca przyniosła nam ogromną satysfakcję, widząc, jak nasze produkty przyczyniają się do rozwoju zaawansowanych technologii opartych na odnawialnych źródłach energii. Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy mieć swój udział w tym przełomowym projekcie, łączącym technologiczną innowacyjność z zasadami zrównoważonego rozwoju.