Project Description

PLA Silk MultiColour to wyjątkowa seria filamentów stworzona na bazie PLA Silk. Każda wersja kolorystyczna posiada dopracowane łagodne przejścia tonalne, które harmonijnie się uzupełniają.

Filamenty PLA Silk MultiColour posiadają od 2 do 4 przejść kolorystycznych w cyklu.

Oprócz wyjątkowego wyglądu seria Multicolour Silk charakteryzuje się również prostotą w druku. Drukuje się na tych samych ustawieniach co klasyczne PLA (temp. dyszy ok. 215°C), nie wymaga zamkniętej komory, a adhezja międzywarstwowa jest znakomita. Ten filament będzie idealnym wyborem na rozpoczęcie przygody z drukiem 3D. Przejścia kolorystyczne widoczne na wydruku są zależne od wielkości modelu oraz gęstości wypełnienia.

Dostępne warianty kolorystyczne:

PLA Rainbow Silk Fire firmy Rosa3D to wielokolorowy filament w ognistych odcieniach: głębokiej czerwieni, świetlistej pomarańczy, żółci i złocistych tonach.  Ma błyszczące wykończenie, pięknie odbija światło i dodaje wydrukom wizualnej miękkości. Jedna szpula o wadze 800g netto mieści w sobie niemal 5 pełnych cykli kolorów. 1 cykl kolorystyczny to 170g.

Multicolour Silk Pacific firmy Rosa3D to wielokolorowy filament w odcieniach granatu, świetlistej niebieskiej stali i srebra.  Ma błyszczące wykończenie, pięknie odbija światło i dodaje wydrukom wizualnej miękkości. Jedna szpula o wadze 800g netto mieści w sobie niemal 5 pełnych cykli kolorów. 1 cykl kolorystyczny to 170g.

PLA Multicolour Silk Moon firmy Rosa3D to wielokolorowy filament w odcieniach granatowej czerni, grafitu i księżycowej stali.  Ma błyszczące wykończenie, pięknie odbija światło i dodaje wydrukom wizualnej miękkości. Jedna szpula o wadze 800g netto mieści w sobie niemal 7 pełnych cykli kolorów. 1 cykl kolorystyczny to 120g.

PLA Multicolour Silk Jungle firmy Rosa3D to wielokolorowy filament w odcieniach soczystej zieleni i radosnej brazylijskiej żółci.  Ma błyszczące wykończenie, pięknie odbija światło i dodaje wydrukom wizualnej miękkości. Jedna szpula o wadze 800g netto mieści w sobie niemal 5 pełnych cykli kolorów. 1 cykl kolorystyczny to 170g.

PLA Multicolour Silk Frozen firmy Rosa3D to wielokolorowy filament o barwie delikatnego arktycznego błękitu rozjaśnionego lodem i szronem.  Ma błyszczące wykończenie, pięknie odbija światło i dodaje wydrukom wizualnej miękkości. Jedna szpula o wadze 800g netto mieści w sobie niemal 7 pełnych cykli kolorów. 1 cykl kolorystyczny to 120g.

Filament PLA Multicolour Silk Flower to wielokolorowy filament w odcieniach różu i subtelnego fioletu.  PLA Multicolour Silk Flower ma błyszczące wykończenie, dlatego pięknie odbija światło i dodaje wydrukom wizualnej miękkości. Jedna szpula o wadze 800g netto mieści w sobie niemal 5 pełnych cykli kolorów. 1 cykl kolorystyczny to 170g.

Filament PLA Multicolour Silk Candy. Każda szpula zawiera wielobarwną żyłkę w odcieniach delikatnego różu, błękitu i atłasowej bieli.  PLA Multicolour Silk Candy ma błyszczące wykończenie, dlatego pięknie odbija światło i dodaje wydrukom wizualnej miękkości. Jedna szpula o wadze 800g netto mieści w sobie ponad 5 pełnych cykli kolorów. 1 cykl kolorystyczny to 150g.

UWAGA! Częstotliwość oraz kolejność przechodzenia kolorów jest ustalona dla danej serii produkcyjnej. W związku z tym, pojedyncza szpula może rozpocząć się od dowolnego punktu procesu, np. jedna szpula może rozpocząć się od koloru złotego, a inna od zielonego. Dopuszczalne są różnice w odcieniach.

średnica

Średnica

Średnica

1.75 mm

Waga

Waga

800g, 1000g

Kolor

Kolor

PLA_Multicolour_Silk_Candy_PRINTOUT PLA Multicolour Silk Candy
PLA_Multicolour_Silk_Moon_PRINTOUT PLA Multicolour Silk Moon
PLA_Multicolour_Silk_Flower_PRINTOUT PLA Multicolour Silk Flower
PLA_Multicolour_Silk_Frozen_PRINTOUT PLA Multicolour Silk Frozen
PLA_Multicolour_Silk_Pacific_PRINTOUT PLA Multicolour Silk Pacific
PLA_Multicolour_Silk_Jungle_PRINTOUT_2 PLA Multicolour Silk Jungle

ZASTOSOWANIE

ZASTOSOWANIE

- dekoracje (np. elementy wystroju wnętrz, takie jak klosze na lampy czy wazony)
- zabawki (np. figurki)
- gadżety (np. breloki, zawieszki)
- drukowanie personalizowanych prezentów

JAK DRUKOWAĆ

JAK DRUKOWAĆ

temperatura ekstruzji: 195-225°C
temperatura stołu: 40-60°C
nawiew: 50-100%

Filament można drukować na stołach niepodgrzewanych. W razie problemów z adhezją zalecamy stosowanie środka adhezyjnego.

PARAMETRY TECHNICZNE

Średnica1.75 mm
Tolerancja średnicy+/- 0,05
Tolerancja owalności+/- 0,02
Waga800g, 1000g
Temperatura druku195-225°C
Temperatura stołu40-60°C

PARAMETRY FIZYCZNE

Gęstość1,25 g/cm3
Zapachbezwonny