FILAMENTY ROSA do druku 3D

Wysokiej jakości filament PET-G Premium od ROSA3D stworzony został dla bardzo wygórowanych wymagań przemysłu. Charakteryzuje się doskonałą adhezją warstw oraz możliwością druku niemal w poziomie czyli przy bardzo dużym kącie nachylenia (75°) bez konieczności budowania podpór.

Silne wiązania między warstwami tworzą idealną gładkość powierzchni ścian bocznych pionowych wydruku.

Dobre łączenie się warstw sprawia że, wydruki z PET-G Premium posiadają dużą wytrzymałość, która oznacza także, że może zostać poddany różnorodnym technikom obróbki mechanicznej po drukowaniu, w tym szlifowaniu i cięciu.

Materiał ma wyjątkowo niski skurcz i jest mało wrażliwy na deformacje podczas ochładzania wydruku, drukuje się łatwo, czysto i bez nieprzyjemnego zapachu.

Powyższe zalety sprawiają, że ​​nasz PET-G Premium jest idealny do drukowania większych obiektów, idealny również do lekkich, cienkościennych wydruków oraz do prototypownia.

Filament PET-G Premium wytwarzany jest z surowców, które są dopuszczone do kontaktu z żywnością, zgodnie z rozporządzeniami Unii Europejskiej oraz regulacjami FDA.

Jeżeli potrzebujesz wykonać zwykły wydruk, gdzie nie jest wymagana wybitna dokładność i precyzja, polecamy zastosowanie materiału wysokiej jakości materiału PET-G Standard.

Zalecana temperatura druku 230- 290 °C.

Zalecana temperatura stołu: 80-100 °C

PARAMETRY TECHNICZNE PET-G Premium

  • Średnica (mm): 1,75 mm
  • Tolerancje średnicy (mm): +/- 0,05 mm
  • Tolerancje owalności (mm): +/- 0,02 mm
  • Waga (g): 900 g (zapakowany próżniowo z pochłaniaczem wilgoci)
  • Temperatura druku (°C): 230-290°C
  • Temperatura stołu (°C): 80-100°C

MSDS PETG PREMIUM (PL) MSDS PETG PREMIUM (EN) TDS PETG PREMIUM (PL) TDS PETG PREMIUM (EN)