PHP ROSA od 1979 r.

POLSKI PRODUCENT FILAMENTÓW DO DRUKU 3D – krótka historia

 Marka ROSA3D.pl powstała w 2018 roku.
Jest to dywizja produkcji filamentów Przedsiębiorstwa Handlowo Produkcyjnego ROSA Alicja Sakowicz-Soldatke, które od czterdziestu lat oferuje starannie przygotowane węże oraz profile z tworzyw sztucznych, przyjazne dla środowiska i charakteryzujące się doskonałą jakością. Wyróżniają nas profesjonalny i doświadczony zespół oraz nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu możemy zaproponować wysokiej jakości wyroby. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia pomoc w doborze produktów, dzięki czemu są one wykonane w całkowitej zgodzie z preferencjami zamawiającego. Stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w różnego typu szkoleniach. Zapewniamy najwyższą trwałość naszych produktów oraz zgodność z normą ROHS i REACH.

ROSA 3D – obecna produkcja

W 2018 roku zakupiliśmy nowoczesną, w pełni zsynchronizowaną i zautomatyzowaną linię dedykowaną do produkcji filamentów do druku 3D.  Dzięki nowoczesnej technologii wyjątkowo precyzyjnie kontrolujemy proces podawania tworzywa, jego krągłość, tolerancję wymiaru.

Najwyższym priorytetem jest dla nas jakość wytwarzanego produktu, aby dostarczyć Państwu filament  odpowiedni do wydruków przemysłowych, wydruków technicznych (części pracujące w przemyśle), do wydruków wielkoformatowych. Dlatego pierwszym tworzywem, które wprowadziliśmy jest tworzywo PET-G, o stosunkowo niewielkim skurczu, które pozwala na wydruki wielkogabarytowe. Dobór tworzywa do filamentu prowadzimy w oparciu o współpracę w praktykami, Polskimi Producentami drukarek 3D, dzięki uprzejmości których testujemy nasz filament od razu w ekstremalnych warunkach, na wydrukach kilku- a nawet kilkunasto-kilogramowych.

 

Aby dowiedzieć się więcej o historii i pozostałych profilach naszej działalności, kliknij w  logo poniżej:

 

  • [/et_pb_text] [/et_pb_column] [/et_pb_row] [/et_pb_section]